آموزش آنلاین زبان انگلیسی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، چند سالی است که به یکی از کارآمدترین شیوه های یادگیری زبان تبدیل شده است. این مهم به لطف توسعه فضای مجازی و راه های ارتباطی بسیار ساده تر از گذشته شده است. آموزش آنلاین زبان انگلیسی این امکان را فراهم کرده است که هر کسی که علاقه مند به یادگیری زبان است بتواند، در تمام نقاط دنیا و بدون هیچ محدودیتی زبان بیاموزد. دوستانی که شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنند اغلب دلایل مختلفی دارند، برخی به خاطر مهاجرت، برخی برای پیشرفت موقعیت کاری، برخی به دلیل علاقه، برخی برای توانایی در مکالمه زبان و… مبادرت به یادگیری زبان می کنند. مرکز زبان حامی اولین مرکز آنلاین آموزش زبان انگلیسی در کشور است که به لطف خدا و همت همکاران عزیز توانسته است، زبان آموزان زیادی را در راه یادگیری زبان انگلیسی یاری کند. دوره های مکالمه، دوره های آیلتس و تافل و… تنها بخشی از رزومه این مجموعه در برگزاری کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی است. اساتید این مرکز همگی علاوه بر مدرک بین المللی زبان انگلیسی (آیلتس، تافل یا ….)، مدرک معلمی زبان انگلیسی را اخذ نموده اند. به لطف این اساتید هم اکنون دوره آنلاین زبان انگلیسی به شکل خصوصی و گروهی برگزار می شود.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی در مرکز زبان حامی:

تنظیم ساعت کلاس بر اساس وقت زبان آموز

(امکان تشکیل کلاس پس از ساعت اداری)

(تشکیل کلاس برای دوستان در دیگر کشورها)

تدریس توسط اساتید با مدارک بین المللی

آموزش مکالمه محور

حداکثر سرعت پیشرفت، مکالمه در ۳ ماه

تضمین قبولی در آزمون آیلتس ، آزمون تافل و …

ارتباط مداوم با استاد تا پایان دوره آموزش

طراحی دروس بر اساس اشکالات زبان آموز

بازگرداندن هزینه دوره در صورت عدم پیشرفت


فرم دریافت مشاوره کلاس آنلاین زبان انگلیسی

مزایای کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

 • صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه ها با استفاده از کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی
 • عدم نیاز به رفت و آمد های مداوم به کلاس زبان که سبب خستگی و اتلاف وقت خواهد شد.
 • برگزاری کلاس آنلاین به صورت خصوصی و متناسب با وقت زبان آموز (رفع مشکل نداشتن وقت)
 • امکان یادگیری زبان در تمام دنیا از طریق آموزش آنلاین زبان انگلیسی (بدون محدودیت جغرافیایی)
 • امکان مطالعه دروس و انجام تمرینات در مترو، تاکسی و…. برای استفاده بهینه از زمان
 • ارتباط مداوم استاد و زبان آموز از طریق واتس اپ و… جهت رشد سریعتر و رفع اشکال
 • بسیار مناسب برای افراد شاغل زیرا امکان برگزاری کلاس پس از ساعات اداری وجود دارد.
 • مناسب برای افرادی که از سرعت پایین پیشرفت خود در کلاس های حضوری خسته شده اند.
مزایای کلاس آنلاین زبان انگلیسی
مزایای کلاس آنلاین زبان انگلیسی

زمان تشکیل کلاس های آنلاین زبان

یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان که مانع از یادگیری زبان انگلیسی می شود، مسئله وقت و زمان است. برخی از زبان آموزان به دلیل شرایط کاری و زندگی خود، وقت کافی برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. عده ای دیگر حوصله شرکت در کلاس های ترمیک و طولانی زبان را ندارند. گاهی نیز خستگی رفت و آمد و ناکارآمدی روش های تدریس سبب بی انگیزگی زبان آموزان می شود. مرکز زبان حامی با درک این مشکلات، این امکان را برای زبان آموزان فراهم کرده است تا زمان کلاس های آنلاین زبان خود را متناسب با شرایط کار و زندگی خود تعیین کنند. بنابراین تنظیم ساعت کلاس های آنلاین زبان انگلیسی برعهده شما خواهد بود. برای دوستان عزیزی که شاغل هستند، این امکان وجود دارد که ساعت کلاس خود را پس از تایم اداری انتخاب کنند.

زمان برگزاری کلاس آنلاین زبان: تعیین زمان کلاس آنلاین توسط زبان آموز امکان برگزاری کلاس پس از تایم اداری

معرفی اساتید آموزش آنلاین انگلیسی

تنها اساتیدی برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی برگزیده شده اند که علاوه بر داشتن مدرک بین المللی (آیلتس، تافل یا …)، دوره های معلمی زبان انگلیسی را گذرانده اند. این اساتید در مرکز زبان حامی به طور ویژه برای تدریس آنلاین زبان انگلیسی آموزش دیده اند. لذا علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، به متد تدریس آنلاین نیز تسلط دارند. هم اکنون بیش از ده استاد آنلاین در مرکز زبان حامی آماده تدریس زبان به زبان آموزان هستند که صلاحیت همه آنها با بررسی دقیق و بر اساس معیارهای متعدد تایید شده است. معلم آموزش آنلاین زبان انگلیسی در مرکز زبان حامی دارای شرایط زیر است.

شرایط اساتید دوره های آنلاین زبان انگلیسی

بیش از ۳ سال سابقه تدریس
تسلط بر آموزش آنلاین
مدرک معلمی زبان انگلیسی
مدرک بین المللی | آیلتس و تافل

وضعیت کنونی ثبت نام در کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی

مرکز زبان حامی از اولین مراکز آموزش آنلاین زبان انگلیسی در کشور است که به لطف اعتماد زبان آموزان بیش از ۳ سال است که با تشکیل انواع کلاس های مکالمه، آیلتس، تافل و… به عنوان قطب آموزش آنلاین زبان انگلیسی در کشور شناخته می شود. هم اکنون مرکز زبان حامی میزبان دوستان زیادی در شهرهای مختلف کشور و در کشورهای خارجی است که دوره خود را آغاز کرده اند.

وضعیت ثبت نام کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

تعداد ثبت نام در کلاس آنلاین:
تعداد ثبت نام در دوره های آنلاین مکالمه (مقدماتی تا پیشرفته)
تعداد ثبت نام آنلاین آیلتس و تافل:

برتری ویژه آموزش آنلاین زبان در مرکز زبان حامی

تنها وقتی میتوان خیال زبان آموزان را بابت آموزش آنلاین زبان انگلیسی راحت کرد و اعتماد زبان آموزان را جلب نمود که ارزش ویژه ای برای آنها به ارمغان آورد. مرکز زبان حامی ۴ ارزش ویژه برای زبان آموزان به ارائه می کند که سبب تمایز آن، و نیز جلب اعتماد زبان آموزان شده است. این چهار ارزش عبارتند از:

سرعت بالای پیشرفت آموزش آنلاین مکالمه محور همراهی مداوم از سوی استاد تضمین قبولی در آزمون

سرعت پیشرفت

شاید خیلی از شما دوستان، مدت زمان قابل توجهی را در کلاس های حضوری صرف کرده باشید ولی آنطور که باید پیشرفت شما قابل ملاحظه نبوده است. طولانی بودن کلاس های ترمیک یکی از رایج ترین دلایل زبان آموزان برای عدم تمایل به کلاس های حضوری است. زیرا می دانند که طی کردن ترم های متعدد زبان هم از طرفی بسیار پر هزینه است و هم مدت زمان زیادی به طول خواهد انجامید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی، به ویژه استفاده از دوره های آنلاین خصوصی زبان انگلیسی، می توانند در مدت زمان کوتاهی سبب رشد قابل ملاحظه شما شود. برای مثال با طی کردن دوره مقدماتی و پیش متوسط که تنها ۳ ماه طول خواهد کشید، می توانید به خوبی مکالمه کنید. و یا با صرف تنها ۶ ماه می توانید تا سطح پیشرفته جلو بروید و به تسلط خوبی در زبان انگلیسی برسید. همچنین میتوانید در آزمون های مختلف آیلتس، تافل، کنکور و… با سرعت پیشرفتی به نمره مطلوب خود برسید. البته بر کسی پوشیده نیست که این مهم با همت و تلاش شما و عمل به توصیه های اساتید قابل تحقق است. اما علت این پیشرفت سریع چیست؟ اولا، دوره ها به صورت فشرده برگزار می شود. ثانیا، دروس طوری طراحی میشود تا با تکیه بر مکالمه و نکات ضروری پیشرفت شما را تسریع کند. ثالثا، دروس بر اساس نقاط ضعف زبان آموزان و به طور ویژه طراحی می شود و با برطرف کردن این اشکالات طبیعتا موفقیت بیشتری حاصل می شود. در نهایت، ارتباط مداوم بین استاد و زبان آموز در طول مدت دوره وجود دارد که باعث می شود شما به صورت ۲۴ ساعته از محضر استاد بهره مند شوید.

سرعت پیشرفت: ۳ ماه برای مکالمه خوب ۶ ماه برای رسیدن به سطح پیشرفته پس دادن مبلغ دوره در صورت عدم پیشرفت
دلایل سرعت پیشرفت بالا: فشرده بودن دوره ها طراحی اختصاصی دروس و رفع اشکال ارتباط مداوم با استاد در مدت دوره

همراهی و ارتباط مداوم با استاد آنلاین زبان انگلیسی

یک امتیاز ویژه که تاثیر شگفت آوری در پیشرفت و برطرف کردن اشکالات خواهد داشت، ارتباط دائمی با استاد برای تصحیح تمرینات، پرسیدن سوالات و رفع اشکال است. علاوه بر امتیاز مطرح شده، این موضوع سبب درگیر شدن بیشتر ما با زبان انگلیسی شده و ما را مجبور به ارتباط با استاد خواهد کرد. ارتباطی که خروجی آن، تقویت مهارت های مکالمه، Speaking ، Listening، Writing، Reading و… است. شاید بتوان این مورد را مهمترین امتیاز مرکز زبان حامی در دوره های آنلاین و خصوصی دانست. حضور دائم استاد تا پایان دوره آنلاین زبان انگلیسی در کنار شما، امتیاز ویژه ای است فراهم شده است. این ارتباط از طریق تماس های تلفنی، پیام، ارتباط در واتس اپ و… قابل انجام است.

آموزش آنلاین مکالمه محور

حتما در اطراف خود، دوستان و بستگانی را می شناسید که سال هاست زبان خوانده اند اما هنوز توانایی مکالمه ندارند. علت چیست؟ تنها علت، متد اشتباه در تدریس های ترمیک است که به جای تمرکز بر Speaking و Listening تنها به مهارت های Grammar یا Vocab تمرکز می کند. در حالی که هدف ما از مطالعه زبان چیزی جز کسب قدرت ارتباط با دیگران نیست. به همین منظور باید طوری آموزش دید که به ما قدرت مکالمه و گوش کردن آموخته شود. کلیدی ترین راه برای تدریس مکالمه هم چیزی جز حرف کشیدن از زبان آموز، تشویق او به ارتباط و صحبت کردن مداوم با او نیست. این را تجربه ثابت کرده است که بهترین استاد کسی است که بیش از آنکه خود حرف بزند به زبان آموز فرصت صحبت کردن دهد. به همین جهت دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی در این مرکز با محوریت مکالمه و در سطوح مختلف طراحی شده است تا به شما مهارت ارتباطی (مکالمه و شنیدن) بیاموزد. به پشتوانه همین موضوع است که ادعا می کند در مدت ۳ ماه به کسانی که توانایی مکالمه ندارند، مکالمه زبان انگلیسی خواهد آموخت و کسانی که مهارت متوسطی در مکالمه انگلیسی دارند، نیز به مدت ۳ ماه تا سطح پیشرفته خواهد رساند.


قبولی در آزمون آیلتس ، تافل و…

برای دوستانی که برنامه شرکت در آزمون های آیلتس (IELTS) ، تافل (TOEFL) ، آزمون PTE ، یا GRE و… دارند، دوره آنلاین ویژه ای طراحی شده است. آزمون های بین المللی، دقیقا مشابه کنکورهای دانشگاهی است. یعنی چه؟ یعنی این که همانطور که برای موفق در کنکورهای دوره های مختلف کارشناسی، ارشد و دکتری، علاوه بر دانش، به روش های تست زنی و کنکوری نیاز است. در مورد آزمون IELTS، آزمون TOEFL و… نیز هم به دانش زبان انگلیسی نیاز داریم و هم باید روش های تست زنی در این آزمون ها را بدانیم. زیرا این آزمون ها تا حدی تیپ محور هستند. دوستانی که سطح زبان آنها بالاتر از متوسط باشد می توانند در دوره آنلاین آیلتس یا دوره آنلاین تافل و… شرکت کنند. دوستانی که سطح زبان آنها پایین تر از متوسط است، ابتدا در دوره Pre-IELTS یا Pre-TOEFL و… شرکت می کنند تا سطح آنها آماده شرکت در دوره آنلاین آیلتس و دوره آنلاین تافل شود. برای دوستانی که در دوره آموزش آنلاین تافل و یا آموزش آنلاین آیلتس و… شرکت کرده اند، در صورت تلاش و همراهی آنها، قبولی در آزمون تضمین می شود و در صورت عدم حصول موفقیت، هزینه به آنها بازگردانده خواهد شد. اساتید برگزیده شده برای آموزش آنلاین آیلتس IELTS و آموزش آنلاین تافل TOEFL ، همگی دارای مدارک مربوطه و سابقه تدریس چند ساله این آزمون ها و جز ممتحنین این آزمون ها هستند.

شیوه برگزاری کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 • کلاس آنلاین آموزش زبان، با استفاده از واتس اپ، Skype یا … برگزار می شود.
 • پس از تکمیل فرم، میتوانید از مشاورزه، تعیین سطح و معارفه رایگان بهره مند شوید.
 • کلاس آنلاین زبان انگلیسی به صورت تعاملی (درس، مکالمه، حل تمرین، رفع اشکال) برگزار می شود. زیرا این تنها راه یادگیری زبان انگلیسی است.
 • دروس ترکیبی از کتب استاندارد زبان است که با شیوه ای مکالمه محور ارائه خواهد شد.
 • پس از هر درس، فایل درسی و تمرینات برای شما ارسال می شود.
 • در هر ساعتی امکان پرسش سوالات، رفع اشکال و ارتباط با استاد از طریق واتس اپ، تلگرام و… وجود دارد.
 • امکان تشکیل کلاس ها در ساعات غیر اداری برای کارمندان فراهم است.
 • ساعت تشکیل کلاس آنلاین خصوصی زبان انگلیسی به انتخاب شماست.
 • ساعت تشکیل کلاس آنلاین گروهی توسط موسسه تعیین می شود.
 • مدت زمان هر جلسه حدود ۲ ساعت می باشد.
 • برای ثبت نام در دوره آنلاین زبان انگلیسی یا دریافت مشاوره، کافیست فرم را پر کنید!
روش آموزش آنلاین زبان انگلیسی
شیوه برگزاری کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی

هزینه و مدت دوره کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی
هزینه کلاس آنلاین زبان انگلیسی

فرم ثبت نام و مشاوره کلاس آنلاین زبان انگلیسی