کلاس آنلاین زبان

کلاس آنلاین خصوصی زبان انگلیسی سریعترین و موثرترین راه برای یادگیری زبانه. انتخاب یک استاد عالی، همراه با یک برنامه آموزشی هدفمند میتونه تو کمترین بازه زمانی، هدف شما از یادگیری زبان رو محقق کنه. بر اساس هدف آموزشی خودتون (مکالمه، آیلتس و…)، استاد خودتون رو انتخاب کن. یک جلسه رایگان با استاد داشته باش. بعد اگه دوست داشتی در کلاس های خصوصی آنلاین زبان ثبت نام کن.

کلاس آنلاین خصوصی زبان انگلیسی

نحوه شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی خصوصی (مکالمه و...)

برای استفاده از یک جلسه کلاس خصوصی آنلاین رایگان، هدف آموزشی خود (مکالمه، آیلتس و…) را تعیین کنید، سپس با توجه به رزومه و تخصص، استاد آنلاین خود را انتخاب کنید و یک جلسه رایگان در تایم مناسب برای خود رزرو کنید.

هدف و استاد را انتخاب کن.

قیمت
۰هزار تومان۴۰۰هزار تومان
مژده عسگری
امتیاز:
4.5/5
تخصص: کودکان
دنا امینى لارى
امتیاز:
4.5/5
تخصص: زبان عمومی، کودکان، مکالمه
سمانه رئوف
امتیاز:
4.8/5
تخصص: زبان عمومی، مکالمه
مهدی شیرازی
امتیاز:
4.9/5
تخصص: آیلتس، تافل، مکالمه

نظرات درباره کلاس آنلاین زبان

برخی ار نظرات زبان آموزان در مورد کلاس های آنلاین زبان انگلیسی، کلاس های مکالمه زبان آنلاین، دوره های آنلاین آیلتس و… در زیر منتشر شده است. برای انتشار این نظرات از دوستان کسب اجازه شده است.

سوالات رایج

تعداد جلسات برگزار شده در هفته بر اساس هدف و برنامه کاری زبان آموزان قابل تنظیم است. (از ۱ جلسه در هفته تا بیشتر) تعداد توصیه شده توسط ما، دو جلسه در هفته است.

کلاس های آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ است.

امکان پرداخت هزینه کلاس ها به شکل ترمی، ماهانه و یا هفتگی وجود دارد.

با توجه به برنامه ای که برای آموزش آنلاین زبان خصوصی تهیه شده، برای اینکه زبان آموزها بتونن مکالمه روزمره داشته باشند و همه نیازهای زندگی خود را پس از مهاجرت و یا در سفر برطرف کنند، یک دوره سه ماهه آموزش نیاز دارند (یعنی تا ابتدای سطح A2). برای اینکه بتونند بدون هیچ مشکلی نیازهای شغلی خود را برطرف کنند و بدون مشکل در خصوص موضوعات مختلف گفتگو کنند، به شش ماه آموزش نیاز دارند.

دوره آیلتس خصوصی آنلاین ۳ ماهه است. دوستانی که سطح زبان پایین تر از متوسط دارند باید یک دوره ۳ ماهه پیش آیلتس هم بگذرانند.

مشاوره کلاس آنلاین

جهت دریافت مشاوره و یا پرسیدن هر گونه سوال در خصوص کلاس آنلاین مکالمه و سایر دوره های آنلاین، میتوانید با کلیک بر روی آیکن واتساپ، از طریق واتساپ مشاوره دریافت کنید. همچنین میتوانید اطلاعات تماس خود در فیلد زیر پر کنید و منتظر ارتباط کارشناسان ما باشید.

تلفن تماس و پرسش سوالات در واتساپ

۰۹۰۱۳۶۶۰۱۵۸ – ۰۹۰۲۹۶۹۲۱۶۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *