کلاس آنلاین زبان انگلیسی (مکالمه، آیلتس و…) به دو شکل خصوصی و گروهی برای زبان آموزان در سراسر دنیا در حال برگزاری است. از این رو، یک جلسه رایگان جهت تعیین سطح، آشنایی با استاد و کلاس، به زبان آموزان هدیه داده می شود تا با خیالی آسوده در کلاس ها ثبت نام کنند. 

کلاس آنلاین خصوصی زبان انگلیسی

برای استفاده از یک جلسه کلاس خصوصی آنلاین رایگان، هدف آموزشی خود (مکالمه، آیلتس و…) را تعیین کنید، سپس با توجه به رزومه و تخصص، استاد آنلاین خود را انتخاب کنید و یک جلسه رایگان در تایم مناسب برای خود رزرو کنید.

نحوه شرکت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی خصوصی (مکالمه و...)

هدف و استاد را انتخاب کن.

قیمت
۰هزار تومان۱۵۰هزار تومان

مشاوره کلاس آنلاین زبان

در صورت نیاز به دریافت راهنمایی و یا پرسش سوالات در مورد کلاس آنلاین زبان، انتخاب استاد مناسب، تعیین تایم جلسه رایگان زبان انگلیسی میتوانید فرم زیر را تکمیل کنید و از راهنمایی کارشناسان مجموعه استفاده کنید.

همچنین، جهت پرسیدن سوالات خود و دریافت مشاوره رایگان در مورد کلاس های آنلاین زبان، میتوانید بر روی آیکن واتساپ کلیک کنید و به مسئول آموزش پیام دهید.

و یا می توانید از طریق تماس تلفنی مشاوره دریافت کنید.

⇓ مشاوره در واتساپ با موبایل ⇓

سوالات رایج

تعداد جلسات برگزار شده در هفته بر اساس هدف و برنامه کاری زبان آموزان قابل تنظیم است. (از ۱ جلسه در هفته تا بیشتر) تعداد توصیه شده توسط ما، دو جلسه در هفته است.

کلاس های آنلاین از طریق نرم افزار اسکایپ و یا واتس اپ قابل برگزاری است.

امکان پرداخت هزینه کلاس ها به شکل ترمی، ماهانه و یا هفتگی وجود دارد.

نظرات درباره کلاس آنلاین زبان

برخی ار نظرات زبان آموزان در مورد کلاس های آنلاین زبان انگلیسی، کلاس های مکالمه زبان آنلاین، دوره های آنلاین آیلتس و… در زیر منتشر شده است. برای انتشار این نظرات از دوستان کسب اجازه شده است.