تافل ( TOEFL ) بر گرفته از واژه Test Of English as a Foreign Language به معنی آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است. پیش از آشنایی با تدریس تافل باید شناخت خود از این آزمون را تکمیل کنیم. برگزارکننده این آزمون موسسه ETS است. آزمون تافل به دو شکل اینترنتی Ibt و کاغذی Pbt برگزار می شود. آزمون کاغذی رفته رفته جایگاه خود را از دست داده است. امروزه آزمون اینترنتی Ibt مرسوم شده و برای مهاجرت و یا رزومه شدن مد نظر کشورها و موسسات مختلف است. زمان این آزمون ۴ ساعت بوده دارای چهار بخش خواندن (Reading)، شنیدن (Listrning)، مکالمه (Speaking) و نوشتاری (Writing) است. این آزمون یکی از آزمون های معتبر و مورد پذیرش دانشگاه های مختلف جهان است و لذا برای عزیزانی که تمایل به مهاجرت دارند از ضروریات محسوب می شود.

تدریس تافل

تافل همان کنکور است.

تدریس تافل (TOEFL) نیازمند شناخت کامل از آزمون تافل است. تجربه چندین ساله ما موضوعی حیاتی را اثبات کرده است که همه داوطلبان آزمون تافل باید بدانند و از آن استفاده کنند. تمام این تجربه در این جمله خلاصه می شود: ” تافل همان کنکور است. “

همانطور که برای موفقیت در کنکور، هم باید بر مطالب علمی و درس تسلط داشت و هم شیوه های کنکوری و روش های تست زنی را بلد بود، آزمون تافل نیز چنین است. یعنی علاوه بر تقویت مهارت های ۴ گانه زبان انگلیسی و دانش زبان انگلیسی باید تکنیک های کنکوری این آزمون را نیز دانست. زیرا این امتحان، تکنیک محور است. تکنیک های کنکوری و نکاتی برای زدن تست های Listening وجود دارد که به کمک آنها ذهن آماده شنیدن واژه ها و زدن تست ها است. همچنین آشنایی با سبک سوالات و تکنیک های پاسخ گویی به سوالات Listening خود مهم است. تکنیک هایی برای نجوه نگارش، نوشتن رایتینگ (Writing) هم بسیار قاعده محور است. با تجربه ای که سالهاست در مورد نحوه تصحیح writing حاصل شده است، تکنیک هایی جهت تدریس تافل مد نظر است تا با بادگیری قالب ها و اصول کلیدی writing نمره این skill یا مهارت را بالا برد. همچنین تکنیک های و نکات کلیدی برای مکالمه یا Speaking وجود دارد که در هیچ کتابی نیست. ولی رعایت آنها، حفظ کردن برخی قالب های خاص می تواند کمک زیادی به کسب نمره قابل قبول در این بخش نماید. برای بخش خواندن (Reading) هم روش های کنکوری وجود دارد که ما را به پاسخ گویی سریع و صحیح به سوالات این بخش تعلیم می دهد. لذا تدریس تافل TOEFL، تنها تدریس زبان انگلیسی نیست بلکه تعلیم زبان در کنار همه نکات کنکوری و تکنیک هایی است که شانس کسب نمره بالا را در این آزمون افزایش می دهد. پس حتما با معلمان و موسساتی کار کنید که علاوه بر دانش زبان انگلیسی، تدریس تافل را به شیوه کنکوری به شما بیاموزند.

جهت شرکت در کلاس های تافل می توانید فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس ما باشید. همچنین می توانید برای کلاس اطلاعات بیشتر با شماره مرکز زبان حامی تماس گرفته و یا در فضای مجازی با ما در ارتباط باشید.

جهت شرکت در کلاس های تدریس تافل فرم زیر را تکمیل نمایید:

[gravityform id=”8″ name=”تدریس تافل” title=”false” description=”false” ajax=”true”]