درباره ما

مرکز زبان حامی، مرکز تخصصی ترجمه و آموزش زبان انگلیسی که در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده است. خدمات مختلفی در این مرکز ارائه می شود. ترجمه متون، مقالات تخصصی و دانشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود. همچنین در بخش آموزش ربان انگلیسی از استاتید پرنشاطی استفاده شده است تا زبان را به شکل هیجان انگیز تری به عزیزان بیاموزند. کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی، کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی و کلاس های گروهی از جمله متدهای برگزاری کلاس ها است. به علاوه، خدمات و دوره های دیگری در این مرکز ارائه می شود. دوره های بحث آزاد، مکالمه، دوره های IELTS و TOEFL از جمله دوره های محبوب است. همچنین، متدهای نوین آموزشی نظیر، آموزش زبان از طریق فیلم و سریال نیز از وجود دارد. جهت تکمیل آموزش های آنلاین، امکان دانلود کتاب ها و جزوات متعدد زبان انگلیسی فراهم شده است. مجموعه خدمات مرکز زبان حامی در شکل زیر آورده شده است.

مجموعه خدمات مرکز زبان حامی

راه های ارتباط با مرکز زبان حامی، دریافت مشاوره رایگان از متخصصان و ثبت نام در کلاس ها یا ثبت سفارش آن در تصویر زیر مشهود است. می تواند به صورت ۲۴ ساعته از خدمات مشاوره بهره مند شوید.

لینک صفحه اینستاگرام:     instagram

بخش دیجیتال مارکتینگ مرکز زبان حامی شامل مدیریت فضای مجازی ، طراحی سایت و سئو ، تبلیغات و… به مرکز تخصصی ماهرستان برونسپاری شده و توسط این مرکز اداره می شود تا تمرکز مرکز زبان حامی صرفا متوجه آموزش زبان آموزان عزیز و ازائه خدمات یاد شده به انها باشد. مرکز تخصصی ماهرستان خدمات متنوعی از قبیل مشاوره انجام پایان نامه ، فعالیت های پژوهشی ، خدمات گرافیکی ، خدمات طراحی سایت و خدمات برندینگ و دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد که آماده همکاری با شرکت ها جهت رشد و ترفیع کسب و کار آنهاست و نیز آماده ارائه خدمات پژوهشی ، گرافیکی و… به سازمان ها ، دانشجویان و یا سایر افراد حقیقی، حقوقی و سازمان هاست.