آموزش زبان انگلیسی دغدغه نیست بلکه نیاز به کمی برنامه ریزی و همراهی دارد. در آموزش آنلاین زبان انگلیسی و یا آموزش زبان گروهی یا خصوصی بهترین راه چیست؟ بی تردید بهترین راه برای یادگیری آموزش زبان انگلیسی، تقویت همه مهارت های شنیداری، نوشتاری، مکالمه، درک مطلب، خوانداری و… به صورت توام می باشد. به ویژه برای دوستانی که در محیط کار نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستند، توصیه می شود که همه مهارت ها را یکجا فرا بگیرند. برای افزایش سرعت دوستان در آموزش زبان انگلیسی، کلاس آموزشی به دو شکل آنلاین و خصوصی برگزار می شود تا شما را از شرکت در هر کلاس دیگری بی نیاز کند.

کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی:

کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف (مقدماتی (پایه)، متوسط، پیشرفته، IELTS، TOEFL، مکالمه، و…) برگزار می شود. امکان تدریس در تمام نقاط کشور فراهم است. گفتنی است که به منظور افزایش کیفیت تدریس و رضایت زبان آموزان، جلسه اول کلاس ها نیم بها است و سطح دقیق شما در جلسه اول ارزیابی خواهد شد تا آموزش زبان انگلیسی متناسب با سطح شما طراحی شود. برای دریافت مشاوره می توانید از طریق فضای مجازی در بالای این صفحه و یا شماره های مرکز اقدام نمایید. همچنین با مراجعه به زیر (شروع کلاس خصوصی) از قیمت کلاس ها و سایر موارد مطلع شوید و با تکمیل فرم ثبت نام آماده تماس کارشناسان ما باشید.

کلاس خصوصی آموزش زبان انگلیسی

 

شروع کلاس خصوصی

کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی:

همچنین می توانید برای آموزش زبان انگلیسی در کلاس های آنلاین شرکت نمایید و دوره ها را گام به گام با ما تا سطح نهایی پیش ببرید. کلاس انلاین آموزش زبان انگلیسی یکی از کارآمدترین روش های یادگیری زبان است که با توسعه فضای مجازی در سال های اخیر جایگاه خاصی پیدا کرده است. امکان مطالعه دروس در هر زمان، امکان ارتباط با استاد در هر زمان، صرفه جویی در وقت و هزینه، مناسب بودن برای افراد پر مشغله یا شاغل، مهمترین مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی است. برای این منظور میتوانید با کلیک بر روی گزینه شروع کلاس آنلاین ، از قیمت کلاس های آنلاین و نحوه برگزاری آنها باخبر شوید و در صورت تمایل با تکمیل فرم ثبت نام، در این دوره ها ثبت نام کنید. جلسه اول تمامی دوره ها به صورت نیم بها است و در جلسه اول تدریس زبان، سطح دقیق شما ارزیابی خواهد شد.

کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی

 

شروع کلاس آنلاین